VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY A POSLÁNÍ

V České republice i na Slovensko je poslání LaVity od dvou lahví zdarma. Při objednání jedné láhve je poštovné v rámci ČR 115 Kč a na Slovensko 150 Kč. Balíček předáváme dopravci zpravidla do 24 hodin od objednání a do 1–3 pracovních dnů máte LaVitu doma.

VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY A POSLÁNÍ

V České republice je poslání LaVity od dvou lahví zdarma. Na Slovensko posíláme bez poplatku od tří lahví. Balíček předáváme dopravci zpravidla do 24 hodin od objednání a do 1–3 pracovních dnů máte LaVitu doma.

SNADNÉ OBJEDNÁNÍ

Můžete si u nás objednat jak chcete. Online v našem e-shopu, e-mailem nebo telefonicky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Od přijetí objednávky přes pečlivé zabalení až po předání dopravci – vše probíhá v našem centrálním skladu pro ČR a Slovensko v Českých Budějovicích. Spolupracujeme se společností DPD, která se snaží, aby k Vám domů nebo na Vámi vybrané výdejní místo DPD Pickup dorazila LaVita co nejdříve.

 

Logo DPD

 

DPD-Společenská odpovědnost

 

SNADNÉ OBJEDNÁNÍ

Můžete si u nás objednat jak chcete. Online v našem e-shopu, e-mailem nebo telefonicky.

RYCHLÉ DORUČENÍ

Od přijetí objednávky přes pečlivé zabalení až po předání dopravci – vše probíhá v našem centrálním skladu pro ČR v Českých Budějovicích. Spolupracujeme se společností PPL, která se snaží, aby k Vám domů nebo na Vámi vybrané výdejní místo PPL Parcelshop nebo PPL Parcelbox dorazila LaVita co nejdříve.

PPL

PPL

 

j

Chcete si objednat online?

V ČR poslání od dvou lahví zdarma a dodání v průběhu 1-3 pracovních dnů. Na Slovensko posíláme bez poštovného také od dvou lahví a dodání je zpravidla za 2-4 pracovní dny.

u

Máte nějaké otázky nebo si chcete objednat po telefonu?

+420 386 322 222

Zastihnete nás:
pondělí-čtvrtek 9-17 hodin
pátek 9-12 hodin