ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Tady naleznete odpovědi na ty nejčastější otázky k LaVitě. Máte ještě další otázky? Zavolejte nám na naše číslo +420 386 322 222 nebo nám napište e-mail na info@lavita.cz, moc rádi Vám odpovíme a poradíme.

Co je LaVita a proč je vyjímečná?

LaVita je mikronutriční  koncentrát rostlinného původu. Obsahuje více jak 70 přírodních surovin jako je biozelenina, plně vyzrálé ovoce, byliny a rostlinné oleje. S LaVitou můžeme prakticky a celostně optimalizovat náš každodenní příjem vitamínů a stopových prvků. LaVita spojuje všechny důležité mikronutrienty, stejně jako enzymy a nespočet fytonutrientů, v přirozené rovnováze do jednoho produktu.

Jak LaVita účinkuje?

LaVita našim buňkám dodává všechny důležité vitamíny a stopové prvky v jejich přirozením prostředí a ve vědecky podložením množství (viz tabulka nutričních hodnot). Tato vysoká biodostupnost obsažených látek byla potvrzena velkou, mezinárodně publikovanou studií.*

* Neuroendocrinology Lett. 2015 Sep 12; 36(4):337-347, pod vedením prof. Mosgöllera, Vídeňská univerzita

Jaké je doporučené dávkování?

Jedna dávka je jedna polévková lžíce (10 ml) LaVity rozmíchaná do 50-100 ml vody.

Na začátku (nebo při restartu): V prvních 75 dnech doporučujeme dvě dávky denně. V průběhu přibližně 75 dní se velká část našich buněk v průměru jednou obnoví.

Optimální dávkování: pro optimální zásobení při zvýšené zátěži organismu jako je například stres, těhotenství, nemoci, užívání léků nebo při ne zrovna ideálním stravování doporučujeme  dvě dávky LaVity denně.

Základní dávkování: pro doplnění příjmu mikronutrientů zdravého člověka stačí jedna dávka denně.

Kde mohu LaVitu koupit?

Mikronutriční koncentrát LaVita je přírodní produkt a je vyráběn šetrně bez použití konzervantů. Abychom mohli garantovat maximální čerstvost a prvotřídní kvalitu, je LaVita k dostání pouze u nás a posíláme ji přímo našim zákazníkům.

Jak dlouhou vydrží jedna láhev LaVity?

Jedna porce je jedna polévková lžíce (10 ml) LaVity rozmíchaná do 50-100 ml vody. Jedna láhev tak vydrží 50 dní (při základním dávkování jedné dávky denně).

Jakou má LaVita trvanlivost?

LaVita je přírodní produkt bez konzervantů a je vyráběna zastudena. Proto je důležité uchovávat od začátku v lednici i neotevřené láhve. Takto vydrží LaVita přibližně pět měsíců poté, co ji od nás obdržíte (datum minimální trvanlivosti naleznete na etiketě). Po otevření byste měli LaVitu spotřebovat během 70-90 dnů. Při správném skladování garantujeme po dobu minimální trvanlivosti prvotřídní kvalitu a čerstvost.

Je LaVita vhodná i při laktózové intoleranci nebo celiakii?

Ano, garantujeme, že LaVita je bez laktózy a lepku a potvrzují to pravidelné kontrolní analýzy v rámci zajištění nevyšší kvality.

Je LaVita vhodná i pro děti?

Ano! LaVita dodává důležité vitamíny a stopové prvky pro růst a vývoj. A k tomu ještě dětem dobře chutná. Naše doporučené dávkování: děti od tří do šesti let 1x denně 5 ml (1 čajová lžička) LaVity rozmíchat do 50 ml neperlivé vody. Děti od šesti let 1x denně 10 ml (1 polévková lžíce) do 50-100 ml vody. Dospívajícím doporučujeme 1-2x denně 10 ml rozmíchat do 100 ml vody.

Jak si mám LaVitu nejlépe připravit?

Rozřeďte si 10 ml LaVity (= 1 polévková lžíce) do minimálně 90 ml neperlivé vody (= 1 dávka). Také si můžete LaVitu vychutnat zamíchanou do dostatečného množství jogurtu nebo müsli. Pro základní dávkování stačí jedna dávka denně, optimální dávky mikronutrientů dosáhnete dvěma dávkami LaVity (s rozestupem aspoň 3-4 hodin).

KONTAKT NA LAVITU

Máte další otázky? Využijte náš kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Naše infolinka: +420 386 322 222

E-Mail: info@lavita.cz

j

Chcete si objednat online?

V ČR poslání od dvou lahví zdarma a dodání v průběhu 1-3 pracovních dnů. Na Slovensko posíláme bez poštovného také od dvou lahví a dodání je zpravidla za 2-4 pracovní dny.

u

Máte nějaké otázky nebo si chcete objednat po telefonu?

+420 386 322 222

Zastihnete nás:
pondělí-čtvrtek 9-17 hodin
pátek 9-12 hodin