BE-T-A  ANALÝZA (ZKOUMÁNÍ PŘIROZENOSTI POTRAVIN)

Zkoumání kvality se zabývalo živostí a přirozeností našeho produktu. Efektivní metodou jako to změřit je takzvaná BE-T-A analýza (Bio-Electronic Terrain Analysis) podle Dr. Vincenta. Mezi potravinovými chemiky je považována za velmi dobře proveditelnou a průkaznou.

r

Výsledky studie

Ze zkušebního protokolu: „Tyto hodnoty ukazují, že LaVita je potravina velmi vysoké kvality. A také ukazují, že velmi mnoho obsažených látek pochází z biozemědělství. Díky své přirozenosti a vysoké hustotě obsažených látek představuje LaVita vynikající základ pro zásobení organismu. LaVitu je vhodná pro všechny, kteří se stravují zdravě a co nejvíce přirozeně a chtějí si udržet dobré zdraví*. (LaVita tělu dodává mikronutrienty vitamín B2, selen, vitamín C, vitamín E a zinek, které přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Současně s tím přispívá kyselina listová, vitamín B6 a vitamín B12 k normálnímu metabolismu homocysteinu.)

j

Chcete si objednat online?

V ČR poslání od dvou lahví zdarma a dodání v průběhu 1-3 pracovních dnů. Na Slovensko posíláme bez poštovného také od dvou lahví a dodání je zpravidla za 2-4 pracovní dny.

u

Máte nějaké otázky nebo si chcete objednat po telefonu?

+420 386 322 222

Zastihnete nás:
pondělí-čtvrtek 9-17 hodin
pátek 9-12 hodin